TAŞKIRANLAR GAYRİMENKUL


HAKKIMIZDA


Yönetim kurulu başkanı Mustafa TAŞKIRAN tarafından kurulan ve profesyonel gayrimenkul danışmanları ile yatırımcılarına kısa, orta ve uzun vadede kârlı ve kazançlı yatırımları ilkeli ve dürüst ticaret anlayışı ile bütünleştirerek müşteri memnuniyeti çerçevesinde siz değerli yatırımcılarımıza en iyi hizmeti sunmaya devam ediyor.

Kuruluşundan bugüne dek bir çok projede Altın değerinde yatırımlara imza atan firmamız, gayrimenkul ve toprak yatırımı alanında profesyonel ekibi ile hızla büyümeye ve kazandırmaya devam ediyor. Taşkıranlar Gayrimenkul Arsa Ofisi olarak esas hedefimiz, güvenli, doğru ve karlı yatırım için müşterilerimizle birlikte hareket etmek, onların bütçeleri ve beklentileri doğrultusunda birikimlerini kazançlı yatırımlara dönüştürerek geleceklerini inşa etmektir.

Taşkıranlar Gayrimenkul Arsa Ofisi olarak arsa yatırımı yapmak isteyen müşterilerimize “arsa satın alma şartı gözetmeksizin”, ücretsiz özel danışmanlık hizmeti vererek, yatırım yapmayı düşündükleri bölgelerdeki arsaları satın almadan önce yerinde göstererek, tüm resmi birimlerden teyidini yaptırarak, yine müşterinin istediği takdirde kadastro müdürlüğünden bir memura beğendiği yeri tekrar ölçtürerek şeffaf bir şekilde değerlendirme imkânı sunmaktayız.

Şirketimizin değişmez prensipleri kalite, güven ve güler yüzlü hizmettir. Bu doğrultuda, yüzlerce aileyi hayallerine kavuşturarak büyük bir aile olmayı başardık. Bize duyulan bu güveni sürdürülebilir hâle getirmek adına siz değerli müşterilerimiz için yenilikçi ve kazançlı yatırımların adresi olmaya ve sektöre yeni soluklar kazandırmaya devam edeceğiz.

Siz de birikimlerinizi kazançlı yatırımlara dönüştürmek istiyorsanız, Taşkıranlar Gayrimenkul Arsa Ofisi ailesine katılın birlikte başaralım!


ŞUBELERİMİZ